CAYMA HAKKI:

Tüketicinin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı teslim aldığı veya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde malı veya hizmeti reddederek sözleşmeden cayma hakkının var olduğunu ve cayma bildiriminin satıcı veya sağlayıcıya ulaşması tarihinden itibaren malı geri almayı taahhüt ederiz.

 

SİPARİŞ TAKİBİ:

Sitemizden sipariş verip onaylamanızdan sonra, siparişinizin kayda alındığına dair teyit maili otomatik olarak tarafınıza ulaşacaktır. Bu mail sipariş numaranızı da içerecektir. Siparişinizin faturasının doğru kesilebilmesi ve teslimatta problem yaşanmaması için fatura bilgilerinizin ve teslimat bilgilerinizin doğruluğundan emin olmalısınız.

 

KARGO:

Siparişiniz ürün detay sayfalarında yazan teslim süresi içerisinde  kargoya teslim edilir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra iptal edilmesini talep etmeniz durumunda, aşağıda belirtilen iade koşulları prosedürü uygulanacaktır. Kredi kartı ile yapmış olduğunuz ödemelerde, güvenliğiniz açısından ürünler sadece kredi kart sahibine kredi kartını ve kimliğini göstermesi şartı ile teslim edilmektedir. Siparişiniz kampanya dönemlerinde 10 gün içinde kargoya teslim edilir.

ÖNEMLİ NOT:

Kampanya fiyatlarımız birer (1 ) adet alımlar için geçerli olup çoklu sipariş verilemez. Siparişiniz size teslim edilirken ürünleri kargo görevlisinin önünde kontrol ederek teslim alınız. Hasarlı veya beklenmedik bir durumla karşılaşırsanız;mutlaka kargo görevlisine tutanak hazırlatınız ve ürünleri asla teslim almayınız. Bu durumu en kısa zamanda info@tamerreklam.com.tr adresimize yazılı olarak veya firmamız irtibat  telefonları ile sözlü olarak bildiriniz.

 

İADE KOŞULLARI:

Almış olduğunuz ürünü iade etmek veya değiştirmek istemeniz halinde, ürün size ulaştıktan itibaren 7 gün içinde tarafımıza bildirimde bulunmanız gereklidir. İade veya değişimini istediğiniz üründe veya ambalajında herhangi bir bozulma, kırılma, hasar, yırtılma ve benzeri bir durum tespit edilmesi halinde ürünün iade veya değişim işleminin yapılması mümkün değildir. Sarf malzemelerinde; ambalaj açılmış ise iade alınmaz.

Yukarıda belirtilen iade koşullarına uygun taleplerinizde; ilgili ürün firmamız’a ulaştığı andan itibaren, on (10) iş günü içerisinde ürün bedeli müşteriye iade edilecektir. firmamız internet sitesinde kampanya sayfasında belirtilmediği sürece mantığa aykırı rakamlarla ( 200 $ lık malın 2 $ a satılması gibi ) satış yapılmamaktadır. Teknik hatalar nedeniyle bu tür yanlış fiyatla girilen siparişler, iptal edilecektir. Tipografik hatalar bağlayıcı değildir. Tüm vaatlerin geçerlilik süresi 30 dakikadır.

 

TEMERRÜT:

Faiz miktarı, faizin hesaplandığı yıllık oran ve sözleşmede belirtilen faiz oranının %30 fazlasını geçmemek üzere gecikme faiz oranı ve borçlunun temerrüde düşmesinin hukuki sonuçları kullanıcı ile bankanın arasındadır.