Hakkımızda

Tamer Reklam, 1975 yılında Yaşar Sabri Ağaçbiçer tarafından kurulmuştur. 43 Yıl önce başlayan ilk üretimlerimizden günümüze, müşteri beklentilerini karşılayacak teknolojiyi ve kreatif yaklaşımı hep takip ettik.  Mutlak müşteri memnuniyetini önceleyen anlayışımızla, yarım asra yakın reklam sektörü üretim tecrübemizi her geçen gün geliştirerek başarılı referanslarla yolumuza devam ettik.

1988 Yılında Tamer Ağaçbiçer tarafından yöneticiliği devralınan şirket, günümüzde artan üretim kapasitesi, yüksek kalitede üretim yeterliliği ve sürekli büyüyen teknoloji yatırımlarımızla İstanbul'da üretimlerimize devam ediyoruz.

Yüzlerce kamu ve özel sektör işletmeleri tarafından tercih edilme nedenimiz, üretimdeki yüksek kalite ve titiz işçiliğin yanında, işimize olan sevgi ve saygımızdır.

Ramak Kala®  bir Tamer Reklam markasıdır.

Ramak kala kutusu ile dilek ve öneri kutusu üretimlerinde, işletmeler için terzi çözümler sunulurken, iki yıl verilen ürün garantisi ile de satış sonrası verilen servis hizmetlerimiz devam etmektedir.

Ramak kala Kutusu ve dilek ve öneri kutusu üretimlerimizde sahip olduğumuz kalite standartları ve titiz işçiliğimiz, geniş bir müşteri ekseni oluştururken, sektörün en çok tercih edilen firması olma gururunu da yaşamamızı sağlamıştır.

 

Tescilli markalarımızla, bizleri tercih eden müşterilerimiz için çözüm ortağı olmaya devam edeceğiz.Dilek/Şikayet Kutusu Faydalı Model Belgemiz
Marka Tescil Belgemiz