.

Led Eczane Tabelası

Led Eczane Tabelası
Led Eczane Tabelası

Led Eczane Tabelası

Fiyat: 7,200.00 TL+KDV

3 İş günü

Eczane vitrinleri için dekupe LED Eczane Tabelası

A+ Enerji Sınıfı
A+ Enerji Sınıfı
Güneş bile gölge düşüremez
Güneş bile gölge düşüremez
İç mekan kullanıma uygun
İç mekan kullanıma uygun

Ürün detayları

Dayanıklı pleksiglass malzemeden lazer kesim ile hazırlanmış LED Eczane Tabelası yüksek ışık şiddetine sahip LEDler ile imal edilmiştir. Tabeladaki yazı ve şekiller lazer kesim ile dekupe olarak yapıldığı için görüşü engellemez, vitrininizi kapatmaz. Uzun Led ömrü ve düşük elektrik sarfiyatı sayesinde hesaplı bir LED Tabeladır.

Minimum 5 YIL ömrü vardır ve Garanti süresi 3 YIL'dır. LED'lerin yüksek ışık şiddetine sahip olması dolayısıyla güneş ışığı altında bile parlak bir görünüm sağlamaktadır.

İç mekan kullanımı için tasarlanmış olan eczane tabelası vitrin camına içeriden ince çelik tel ile asılarak monte edilir. Dışarıdan bakınca fark edilemeyen çelik tel sayesinde LED eczane tabelası adeta hava duruyormuş hissi vermektedir. Hafif bir tabeladır ve camın temizlenmesini engellemez.

Güç kaynağı üzerinde bulunan flaşör seçeneği ile istediğiniz zaman Led tabelanın yanıp sönmesini ve daha fazla dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz. Tabelaya gelen enerji kablosu çelik tel ile beraber indiği için ortada görünen bir kablo olmaz ve görüntü kirliliği yaratmaz. 12 Volt elektrik ile çalıştığı için herhangi bir tehlike arz etmez. CE sertifikalı güvenli bir güç kaynağı kullanılmaktadır.

Farklı renk ve ışık şiddeti seçenekleri de mevcuttur.

Eczane tabelasının ölçüleri 134cm genişlik ve 26cm yüksekliğindedir.
İstediğiniz takdirde size özel boyutlarda imalat imkanımız da vardır.

Bu ürünümüz ile ilgili yorumunuzu paylaşır mısınız?

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.